Цэс

БИДНИЙ СУРАГЧ НАС урлаг наадам амжилттай зохион явагдлаа.

2017-12-11 - Мэдээ, мэдээлэл
БИДНИЙ СУРАГЧ НАС урлаг наадам амжилттай зохион явагдлаа.

Жил бүр уламжлал болгон зохион явагддаг урлаг наадам нь Бидний сурагч нас сэдвийн доор 2017 оны 12 сарын 07-ны өдөр Соёлын төвд зохион байгуулагдлаа.

Гоцлол дуу төрөлд

1-4 анги   1-р байр 2б Б.Намуун

2-р байр 1а Х.Ирмүүн

3-р байр 1б Б.Номин-Эрдэнэ

5-8  анги   1-р байр 5а Б.Онон

2-р байр 7б Б.Энхтөр

3-р байр 8а Ц.Дэлгэрмөрөн

9-12 анги   1-р байр 12а Б.Бат-Эрдэнэ

2-р байр 11а Н.Баттамир

3-р байр 9а Д.Гантулга

Хамтлаг бүжиг төрөлд

1-4 анги   1-р байр Ж.Алтансувд багштай 1б анги

2-р байр Д.Батчимэг багштай 2б анги

3-р байр Б.Мөнгөн багштай 2а анги

5-8  анги   1-р байр Э.Оюун-Эрдэнэ багштай 7а

2-р байр Д.Батчулуун багштай 6а

3-р байр С.Төрбат багштай 8б

9-12 анги   1-р байр Ө.Баярт-Од багштай 12а

2-р байр Б.Болорчимэг багштай 10б

3-р байр Ч.Долгорханд багштай 10а

Уран уншлага төрөлд

1-4 анги   1-р байр 1б Б.Дэлгэржаргал

2-р байр 4а Г.Отгонсүрэн

3-р байр 1а С.Цэлмүүн

5-8  анги   1-р байр 7а Н.Хулангоо

2-р байр 5а Б.Бөртэ

3-р байр 6а Номин

9-12 анги   1-р байр 10а Х.Чанцал

2-р байр 11а Н.Хулан

3-р байр 12а Л.Наранцэцэг

Хамтлаг дуу төрөлд

1-4 анги   1-р байр Б.Оюунханд багштай 1а анги

2-р байр Д.Батчимэг багштай 2б анги

3-р байр багштай 4а анги

5-8  анги   1-р байр Х.Гандолгор багштай 5а анги

2-р байр А.Батбаатар багштай 8а

3-р байр Б.Мөнхсайхан багштай 7б

9-12 анги   1-р байр Ө.Баярт-Од багштай 12а

2-р байр Ч.Долгорханд багштай 10а

3-р байр Ч.Долгор багштай 9а

Чөлөөт үзүүлбэр төрөлд

1-4 анги   1-р байр 1а А.Ариунзаяа

2-р байр 4б Б.Хишигжаргал

3-р байр 2б Энхнаран

5-8  анги   1-р байр 7б Оюун-Эрдэнэ

2-р байр 7а Б.Есүй

3-р байр 6а М.Тамир

9-12 анги   1-р байр 12а Батдулам

2-р байр 10б Г.Мөнгөнчимэг

3-р байр 11а Дүүрэнжаргал, Тэмүүлэн

Хөтлөгч төрөлд

1-4 анги   эрэгтэй 1а Х.Ирмүүн

эмэгтэй 2б Б.Намуун

5-8  анги эрэгтэй 5а А.Ирээдүй

эмэгтэй 7б Ж.Одончимэг

9-12 анги эрэгтэй 12а Г.Галсандорж

эмэгтэй 9а Ц.Уянга

Насны ангилал

1-4 анги Тэргүүн-Д.Батчимэг багштай 2б анги 128,3

Дэд-Б.Оюунханд багштай 1а анги 124,1

Гутгаар-Ж.Алтансувд багштай 1б анги 122,5

5-8 анги Тэргүүн-Х.Гандолгор багштай 5а анги 132,7

Дэд-Б.Мөнхсайхан багштай 7б 118,2

Гутгаар-Д.Батчулуун багштай 6а 117,3

9-12 анги Тэргүүн-Ө.Баярт-Од багштай 12а 135 /Шилдгийн шилдэг анги, шилжин явах цом/

Дэд-Г.Нина багштай 11а 126,1

Гутгаар-Б.Болорчимэг багштай 10б 124,2

Амжилт гаргасан нийт багш, сурагчиддаа баяр хүргэе.

 

Хариулт үлдээх

Таны и-мэйл хаягийг нийтлэхгүй. Шаардлагатай талбаруудыг *-р тэмдэглэсэн